BMX Tartu Cup 2011

Eelmine nädalavahetus kubises Tähtvere Puhkekeskus mitmetest linnakodanikest
ja loendamatul arvul jalgratturitest.
Kohal oli fotograafe, ühtsetes särkides korraldajaid kui ka sportlaste toetajaid.
Nimelt toimus BMX Weekend 2011.
Nädalavahetuse raames sõideti sellel aastal viimane “round” Baltimaade parimate bmx-erite välja selgitamiseks ja
lisaks toimus meie oma kodumaine võidukihutamine BMX Tartu Karikas.

Lähemalt peatuks sel korral Bmx Tartu Cup-il, mis toimus minu andmetel esimest korda.
Aga kuna korraldajad olid nii kenad ja lubasid osaleda erinevate jalgratastega, täpsemalt
20″ 24″ ja ka 26″, siis tuli kohale võistlejaid täpselt paras arv, et igas klassis oleks ikka veidi” pusimist” ka.

Ilmataat oli kannatlik olnud ja kinkis meile veel ühe kauni ja väga kuuma suvepäeva selleks võistluseks.
Väga kena temast, kiivri ja kaitsmetega on “nii mõnus” sõita kui on hea ja soe 😛

Aga üldiselt oli võistlus üles ehitatud nii, et alguses said kõik osalejad kaks võimalust sõita raja peal
enda parim aeg, mille alusel jagati kõik juba omakorda gruppidesse ja “Start it is” !

Grupid ja auhinnalised kohad jagati välja alljärgnevalt:

M24″

1. Jouni Jalkanen, Fin ( isiklik raja parim aeg 00;39;83 )
2. Andrus Pani, Est Jalgrattaklubi Freedown ( isiklik raja parim aeg 00;42;51 )
3. Olavi Mändre, Est Jalgrattaklubi Velo ( isiklik raja parim aeg 00;40;20 )


M26″

1. Paul Raid, Est Jalgrattaklubi Freedown ( isiklik raja parim aeg 00;40;62 )
2. Viljar Teppo, Est Jalgrattaklbui Freedown ( isiklik raja parim aeg 00;40;04 )
3. Urmas Adamson, Est Jalgrattaklubi Freedown ( isiklik raja parim aeg 00;45;52 )

P10+20″

1.Tommi Lehtonen, Fin ( isiklik raja parim aeg 00;36;75 )
2. Veiko Tammiste, Est Jalgrattaklubi Velo ( isiklik raja parim aeg 00;39;37 )
3.Gregor Sprengk ( isiklik raja parim aeg 00;42;16)

P9

1.Andren Kaju, Est ( isiklik raja parim aeg 00;48;35 )
2. Mattais Pärn, Est ( isiklik raja parim aeg 00;56;55 )
3. Märt Riso, Est ( isiklik raja parim aeg 00;57;23 )


N20″

1. Triinu Laurits, Est Jalgrattaklubi Freedown ( isiklik raja parim aeg 00;50;71 )
2. Ketlin Tekkel, Est Jalgrattaklubi Velo ( isiklik raja parim aeg 00;51;04 )
3. Johanna Jakobson, Est Jalgrattaklubi Velo ( isiklik raja parim aeg 00;56;34)

Tore oli!