Kiviõli Seiklusturismi keskus

Eesti on teada tuntud mittemägine maa. Samas ei takista see meid oma “kurdudel”, orgudes ja küngastel tegelemast downhillimisega. Ehitame sellest mis näppu juhtub ja mis metsast
“võtta annab”. Nüüd on aga see hetk käes. Suur suur suur suur rõõm on teada anda kõigile DH huvilistele, et kodukootud näputööle on meil vastu panna juba midagi palju palju tõsisemat.

Nimelt on Jalgrattaklubi Freedown tuumik kulisside taga edukalt koostööd teinud Kiviõli Seiklusturismi keskusega juba pea aasta aega ja selle tulemusena on tänaseks löödud “downhillikopp” maasse!

Tegemist on siis Kiviõli külje all asuva rahvakeeli “Tuhamäega“. Kes veel ei ole kursis, siis sellel mäel käib vilgas ehitustöö juba pikemat aega ja sellel talvel plaanitakse seal juba suuskade ja lumelauaga sõita. Selle tõestuseks on juba tõstukipostidki maasse löödud ja talvel peaks kõik välja nagema juba selline.

Tuhakal on juba maailmaklassi motokrossi rada, millel korraldatakse MM üks etappidest, FIS reeglitele vastav talispordivõimalus ja kuna meie, downhilleridki ei taha kehvemad olla siis anname endast parima, et mäele kerkiks Baltimaade parim downhillirada.

Kindlasti hoiame kõiki kursis meie tegemistega mäel ja seniks veidikene pildi- ja videomaterjali 😉
Ülejäänud pildid meie facebooki lehel: SIIN

ja video

 

Building a new DH track in Estonia on Pinkbike

Meie aga ehitame edasi ja püüame Teid ikka kõigega kursis hoida JK Freedown

Kiviõli DH Go Pro edit